O mnie

Terenowe Usługi Weterynaryjne.


Witam serdecznie,

nazywam się Janusz Filip, jestem lekarzem weterynarii z 25-cio letnim stażem pracy. Ukończyłem studia na Wydziale Weterynarii Akademii Rolniczej w Lublinie (obecnie Uniwersytet Przyrodniczy). Prawo wykonywania zawodu otrzymałem w 1985 roku.

Do 1990 roku odbywałem staż  w państwowej lecznicy dla zwierząt, następnie pracowałem jako kierownik lecznicy dla zwierząt w Żołyni. Od 1990 roku prowadzę prywatną praktykę weterynaryjną w Żołyni.

W 1995 roku nawiązałem współpracę z Zakładem Uboju i Przerobu Mięsa “MARKPOL”,  gdzie wykonywałem prace zlecone z Powiatowego Inspektoratu Weterynarii. W kolejnych latach podjąłem opiekę nad stadniną koni w Julinie, Albigowej oraz w Czarnej Łańcuckiej. Współpracuję również ze Stajnią w Powozowni w Łańcucie oraz wieloma indywidualnymi hodowcami koni.


Aktualności

gru 31

Szczęśliwego Nowego Roku!

W nadchodzącym Nowym Roku,
w podziękowaniu za udaną współpracę,
pragnę złożyć Państwu życzenia
wszystkiego dobrego i wielu sukcesów.

życzy lek. wet. Janusz Filip

gru 23

Wesołych Świąt!

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pragnę wszystkim moim Klientom życzyć spokojnych, radosnych i rodzinnych Świąt.

życzy lek. wet. Janusz Filip

paź 23

IV Międzynarodowa Konferencja pt. “Wybrane problemy rozrodu u koni”

W dniu 8 października 2016 roku w Klinice Koni Wolica w Warszawie odbyła się IV Międzynarodowa Konferencja pt. “Wybrane problemy rozrodu u koni”. Konferencja była organizowana przez Wydział Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. W bogatej ofercie wykładów można było znaleźć różnorodne tematy prowadzone przez znanych wykładowców. Więcej informacji tutaj.

paź 23

Szczepienia przeciwko wściekliźnie

Zakończył się tegoroczny cykl szczepień przeciwko wściekliźnie. Aby umówić się na indywidualne szczepienie proszę o kontakt.

maj 04

Nowe wyposażenie

Z radością informuję, iż od maja 2016 roku stałem się szczęśliwym posiadaczem nowego
aparatu do kriochirurgii Cryoalfa Super Liquid firmy Cyro Alfa Europe oraz przenośnego refraktometru. Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.

gru 31

Szczęśliwego Nowego Roku!


Z okazji zbliżającego się Nowego Roku pragnę Wszystkim serdecznie
podziękować za dotychczasową współpracę.

Wszystkim moim Klientom życzę, aby kolejny rok był
wyjątkowym i bardzo spokojnym czasem, w którym zrealizujecie Państwo
wszystkie swoje osobiste i zawodowe plany

życzy lek. wet. Janusz Filip

paź 20

Szczepienia przeciwko wściekliźnie

W dniu 24.10.2015 r. (sobota) odbędzie się szczepienie psów przeciwko wściekliźnie. Informacja o punktach szczepień dostępna jest w ogłoszeniu zamieszczonym poniżej. Zapraszam.

Szczepienie przeciwko wściekliźnie – Rakszawa 24.10.2015

paź 13

Szczepienia przeciwko wściekliźnie

W dniu 17.10.2015 r. (sobota) odbędzie się szczepienie psów przeciwko wściekliźnie. Informacja o punktach szczepień dostępna jest w ogłoszeniu zamieszczonym poniżej. Zapraszam.

Szczepienie przeciwko wściekliźnie – Rakszawa 17.10.2015

paź 06

Szczepienia przeciwko wściekliźnie

W dniu 10.10.2015 r. (sobota) odbędzie się szczepienie psów przeciwko wściekliźnie. Informacja o punktach szczepień dostępna jest w ogłoszeniu zamieszczonym poniżej. Zapraszam.

Szczepienie przeciwko wściekliźnie – Brzóza Stadnicka, Wydrze 10.10.2015

wrze 28

Szczepienia przeciwko wściekliźnie

W dniu 03.10.2015 r. (sobota) odbędzie się szczepienie psów przeciwko wściekliźnie. Informacja o punktach szczepień dostępna jest w ogłoszeniu zamieszczonym poniżej. Zapraszam.

Szczepienie przeciwko wściekliźnie – Kopanie, Zakącie, Bikówka 03.10.2015

wrze 18

Szczepienia przeciwko wściekliźnie

W dniu 26.09.2015 r. (sobota) odbędzie się szczepienie psów przeciwko wściekliźnie. Informacja o punktach szczepień dostępna jest w ogłoszeniu zamieszczonym poniżej. Zapraszam.

Szczepienie przeciwko wściekliźnie – Żołynia 26.09.2015

kwi 04

Wesołego Alleluja!

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę

wszystkim Klientom oraz Przyjaciołom,

wszystkiego co najlepsze i najprzyjemniejsze,

rodzinnej atmosfery, szczęścia osobistego,

pogody ducha, smacznego święconego jajka

i suto zastawionych stołów

życzy lek. wet. Janusz Filip

mar 08

Nowe wyposażenie

Z radością informuję, iż od stycznia 2015 roku stałem się szczęśliwym posiadaczem nowego aparatu USG firmy Dramiński. Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.

mar 08

Stajnia 2015

Nowy rok pracy – nowa galeria. Zapraszam tutaj.

paź 30

Szczepienia przeciwko wściekliźnie

Zakończył się tegoroczny cykl szczepień przeciwko wściekliźnie. Aby umówić się na indywidualne szczepienie proszę o kontakt.

paź 19

Szczepienia przeciwko wściekliźnie

W dniu 25.10.2014 r. (sobota) odbędzie się szczepienie psów przeciwko wściekliźnie. Informacja o punktach szczepień dostępna jest w ogłoszeniu zamieszczonym poniżej. Zapraszam.

Szczepienie przeciwko wściekliźnie – Rakszawa 25.10.2014

paź 12

Szczepienia przeciwko wściekliźnie

W dniu 18.10.2014 r. (sobota) odbędzie się szczepienie psów przeciwko wściekliźnie. Informacja o punktach szczepień dostępna jest w ogłoszeniu zamieszczonym poniżej. Zapraszam.

Szczepienie przeciwko wściekliźnie – Rakszawa 18.10.2014

paź 04

Szczepienia przeciwko wściekliźnie

W dniu 11.10.2014 r. (sobota) odbędzie się szczepienie psów przeciwko wściekliźnie. Informacja o punktach szczepień dostępna jest w ogłoszeniu zamieszczonym poniżej. Zapraszam.

Szczepienie przeciwko wściekliźnie – Brzóza Stadnicka 11.10.2014

Szczepienie przeciwko wściekliźnie – Wydrze 11.10.2014

wrz 28

Szczepienia przeciwko wściekliźnie

W dniu 04.10.2014 r. (sobota) odbędzie się szczepienie psów przeciwko wściekliźnie. Informacja o punktach szczepień dostępna jest w ogłoszeniu zamieszczonym poniżej. Zapraszam.

Szczepienie przeciwko wściekliźnie – Kopanie, Zakącie, Bikówka 04.10.2014

cze 13

W związku z wejściem w życie unijnych przepisów w zakresie badania mięsa dzików oraz trzody chlewnej metodą wytrawiania próby zbiorczej, w czerwcu 2014 roku przy współudziale Powiatowego Lekarza Weterynarii i Urzędu Gminy otworzyłem Terenową Stację Wytrawiania. Stacja mieści się w budynku Urzędu Gminy w Żołyni. Otwarcie stacji umożliwiło myśliwym z okolicznych kół łowieckich łatwy oraz szybki dostęp do najnowszej metody badania mięsa w kierunku włośnicy. Czytaj więcej.